Warsztaty online

Warsztaty taneczne online

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Konto na Instagramie: studiotancahipnotic
Udział w zajęciach i zamieszczanie zdjęć jest bezpłatne
Pierwsze zajęcia online ruszają w piątek 12 czerwca o godzinie 15.00.
W przyszłym tygodniu zajęcia odbędą się trzy razy:
poniedziałek 18.00
środa 15.00
piątek 15.00

 

Warsztaty taneczne online

Studio Tańca Hipnotic informuje, że od miesiąca czerwca 2020 uruchomione zostaną zajęcia online w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci” program stypendialny.

Warsztaty odbywać się będą na 2 poziomach: podstawowy i zaawansowany. W każdej grupie będzie realizowany program nauczania kilku form tanecznych: współczesny, ludowy,video clip dance...

Jest to projekt w którym dzieci i młodzież ma okazję rozwinąć się w sferze tanecznej. W trakcie projektu będzie wspólne działanie oraz rozwijanie swojej pasji i siebie w formie warsztatów odbywających się przez internet.

Uczestnicy nabywają różne techniki tańca oraz ćwiczą koordynację, poznają tajniki improwizacji oraz opanowują choreografie, a z czasem tworzą własne układy taneczne. Poprzez realizacje projektu uczestnicy przedstawią prezentację artystyczną wybranego tematu przy użyciu dowolnych technik tanecznych, kostiumów i rekwizytów do wybranego utworu muzycznego.

Zostaną wybrane najlepsze choreografie, które stworzą spektakl taneczny. W spektaklu będą uczestniczyć wszyscy tancerze z 2 grup o różnych poziomach.

Każdy uczestnik będzie mógł zapisać się przez formularz dostępny na stronie. Każdej zapisanej osobie wyślemy sms-a z informacją o grafiku (kiedy dane zajęcia będą się odbywać).

Zajęcia będą prowadzone w formie TRANSMISJI LIVE na zamkniętej grupie na INSTAGRAMIE. Każda zapisana osoba dostanie zaproszenie, by do niej dołączyć.

Wypełnij formularz i wyślij do nas