Warsztaty

OGŁOSZENIE

receptfrittapoteket.com

Studio Tańca Hipnotic informuje, że od miesiąca czerwca 2020 uruchomione zostaną zajęcia online w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci” program stypendialny.
Warsztaty odbywać się będą na 2 poziomach: podstawowy i zaawansowany. W każdej grupie będzie realizowany program nauczania kilku form tanecznych: współczesny, ludowy,video clip dance…
Jest to projekt w którym dzieci i młodzież ma okazję rozwinąć się w sferze tanecznej. W trakcie projektu będzie wspólne działanie oraz rozwijanie swojej pasji i siebie w formie warsztatów odbywających się przez internet.
Uczestnicy nabywają różne techniki tańca oraz ćwiczą koordynację, poznają tajniki improwizacji oraz opanowują choreografie, a z czasem tworzą własne układy taneczne.
Poprzez realizacje projektu uczestnicy przedstawią prezentację artystyczną wybranego tematu przy użyciu dowolnych technik tanecznych, kostiumów i rekwizytów do wybranego utworu muzycznego.
Zostaną wybrane najlepsze choreografie, które stworzą spektakl taneczny.
W spektaklu będą uczestniczyć wszyscy tancerze z 2 grup o różnych poziomach.
Każdy uczestnik będzie mógł zapisać się przez formularz dostępny na stronie.
Każdej zapisanej osobie wyślemy sms-a z informacją o grafiku (kiedy dane zajęcia będą się odbywać).
Zajęcia będą prowadzone w formie TRANSMISJI LIVE na zamkniętej grupie na INSTAGRAMIE.
Każda zapisana osoba dostanie zaproszenie, by do niej dołączyć.

 Formularz dostępny w zakładce Warsztaty online 

Piątego listopada odbyły się w naszym studiu, pierwsze w tym sezonie, warsztaty taneczne. Warsztaty prowadziła Kamila „Kami” Wiaderek- Tancerka i choreograf, zwyciężczyni Selections Hip Hop Challenge dla „Selections The Video Dance Academy”.
Pani Kamila ukończyła kierunek „Choreografia i technika tańca” na Akademii Muzycznej w Łodzi. Następnie doskonaliła swoje umiejętności w prestiżowych zagranicznych szkołach tańca m.in. w Pineapple Dance Studio w Londynie oraz Debbie Reynolds w Los Angeles.
W swojej karierze współpracowała ze znanymi markami modowymi jak: Levis, Pretty Girl, New Yorker, Diverse czy Gatta. Brała czynny udział w wielu programach telewizyjnych (VIVA TV, 4FunTV, „Dzień Dobry TVN”). Wystąpiła też w kilku teledyskach: Blog 27 “Cute”, Marina “Glam pop”, Afromental “Rollin with you”, Iwona Węgrowska “Jestem” oraz Feel “Lepiej być podobnym do nikogo”.

Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokim umiejętnościom instruktorki, zajęcia przebiegły w miłej atmosferze i przy dużym zaangażowaniu wszystkich uczestników.
Pomimo dość wyczerpującego treningu dzieci były bardzo zadowolone, a pożegnaniom nie było końca.
Mamy nadzieję, że podobnych spotkań w tym sezonie będzie więcej.
DSCF8102
DSCF8100
DSCF8085
DSCF8079
DSCF8077
DSCF8075
DSCF8068
DSCF8058
DSCF8057
DSCF8055
DSCF8053
DSCF8056
Filmik z przebiegu warsztatów